Korona hakkında tüm bildiklerinizi unutun, bilimsel olarak ispatlandı, olaylar tamamen ters

Korona virüsü hakkında bilim insanları şaşırtan bir gerçeği daha ortaya çıkardı! Bizi resmen maske takmaya mecbur eden virüsle ilgili gerçek..

Korona hakkında tüm bildiklerinizi unutun, bilimsel olarak ispatlandı, olaylar tamamen ters

Yaklaşık 1 yıldır Korona virüs nedeniyle adeta kabus yaşıyoruz. Şimdilerde ise aşı tartışması büyüyor.

Maske takmak zorundayız neredeyse 1 yıldır. Ülkemizde ve Dünyada korona salgını ise artarak devam ediyor.

Ancak yayınlanan bir haber tüm bilinenleri alt üst etti! Korona hakkında ortaya çıkan gerçekler adeta herkesi şaşkına çeviren türden oldu.

BBC Türkçe’nin haberine göre, bilim insanları yeni korona virüsün varlığından ilk kez bir yıla yakın süre önce Çin'de ortaya çıktığı bildirildiği zaman haberdar oldu ama artık, virüsün bundan çok daha önce yayılmaya başlamış olduğu düşünülüyor.

ÇIKIŞ TARİHİ 31 ARALIK 2019

ABD Salgın Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezleri'nden bilim insanları araştırmalarını Clinical Infectious Diseases adlı bilim dergisinde yayınladılar.

Pandeminin resmi başlangıç tarihi, Çin'in Vuhan kentindeki sağlık yetkililerinin, bir dizi vakada bilinmeyen bir solunum yolları virüsünün ortaya çıktığını bildirdiği 31 Aralık 2019.

SALGINDAN İKİ HAFTA ÖNCE ANTİKOR GELİŞTİRMİŞLER

Fakat araştırmacılar 11 ay sonra, geriye dönük laboratuvar incelemelerinde, Çin'den yapılan bu açıklamadan iki hafta önce, ABD'nin sadece üç eyaletinde 39 kişinin yeni korona virüsüne karşı antikor geliştirmiş olduğunu belirlediler.

İlgili Haberler