Sezgileri Güçlü Olan Burçlar... Onlar Geleceği Önceden Görebiliyorlar

Bazı burçların geleceği görme konusunda oldukça etkili oldukları söyleniyor. İşte geleceği görme konusunda usta olan burçlar. Yapılan araştırmada sezgileri en güçlü burçlar sıralandı.

Sezgileri Güçlü Olan Burçlar... Onlar Geleceği Önceden Görebiliyorlar

Yengeç burcu
Yengeç burcu, su grubunun en duygusal üyelerinden biridir. Anaçlığı ve merhameti ile bilinen Yengeç, dikkatsiz bir burç olsa da eğer isterse dikkatini toparlayabilir. İlişki anlamında fazla hassastır ve kendisine yanlış yapan kişiye büyük kin besler. Yengeç burcuna mensup kişiler, hisleri son derece kuvvetli insanlardır. Ne yapacaklarına çoğu zaman karar veremeseler bile, gidişatı mutlaka hisseder ve ona gör davranırlar. Ay’ın yönettiği Yengeç burcu, ayın evrelerinden de ciddi manada etkilenen bir burçtur. Yengeç burcu her zaman çevresindeki kişilere anaç yapısı ile destek olur ve sezgi gücü ile de onlara yol gösterir.

Akrep burcu
Su grubunun en kindar ve intikamcı üyesi olan Akrep, diğer su grubu üyelerinden daha sert bir yapıdadır. Kimseye güvenmeyen ve bunu adeta bir motto haline getiren Akrep burcu, sadakate ve güven duygusuna son derece önem verir. Akrep inatçıdır ve bu inadı uzun süre muhafaza eder. Plüton gezegeni tarafından yönetilen Akrepler “gece” duyarlılığına sahiptir ve aslında üstü kapalı ve karanlıkta olan kısımları çok daha daha iyi görebilme yetisine sahiptirler. Karanlığın ve karanlığın sahip olduğu her şeyin farkında olan Akrep, çevresini çok iyi algılayabilme özelliğini içinde bulundurur. Akrep burcunun çok güçlü bir sezgisi vardır ve bu da hem karar alabilmesini hem de aldığı kararların doğruluğunu artırır. Akrep burcunun altıncı hissi oldukça güçlüdür.

Kova burcu
Hava grubunun bir üyesi olan Kova burcu da diğerler hava burçları gibi hareketli ve eğlencelidir. Diğer hava burçlarından en büyük farkı ise hem sağ duyusu hem de büyük bir mertebede bulunan altıncı hissidir. Sağduyusu ile pek çok kişinin önünde olan Kova, son derece de cömert bir kişiliktedir. Dahi bir burç olan Kova, bağımsızlığına ve özgürlüğüne büyük özen gösterir. Kova burcunun sezgisi de yüksek miktarda kuvvetlidir. Vizyonu çok geniş olan ve buna bağlı olarak kaliteli kararlar alan Kova burcu, diğer hava burçları kadar sağduyusuz ve sezgisi zayıf bir burç olmadığından bu anlamda onlardan çok daha önde durur.

Balık burcu
En duygusal burç olan Balık burcu, su grubunun ve diğer tüm burçların en anlayışlı bir olanıdır. Aşırı merhametli olan ve son derece yüksek düzeyde empati kurabilen Balık, çok güçlü bir sezgi yeteneğine de sahiptir. Zodyakın son burcu olan Balık, önceki 11 burcun mevcut hafızası ve tecrübesiyle gelir. Zaman zaman biraz kararsız ve ağlak olabilen Balık, sezgisel anlamda Yengeç ile birlikte yüksek oranda öngörülüdür. Tüm su burçlarının sahip olduğu sezgi ve altıncı his, Balıkta da mevcuttur. Neptün tarafından yönetilen Balık burcu, sezgileri sayesinde pek çok şeyin üstesinden gelir. Rüyaları da gelecekten önemli haberler verir ve Balık da rüyalarına bu yüzden anlam yükler.

Yay Burcu
Kendi mevzularınıza kafa yorup, üzerinde çok düşündüğünüz sürece son derece sezgisel olabiliyorsunuz. Genellikle doğru kararı veremeyeceğinizi düşünüyorsunuz ama eğer bir konuda tek başınıza kalıp uzun uzun düşünme fırsatınız olursa içgüdüleriniz size doğru yolu gösterecektir. Bir konuda karar verdiğinizde ertesi gün salim kafayla uyanıp önünüzü net bir şekilde görebilirsiniz. Böyle güçlü sezgi yetenekleriniz olsa da pek bu sezgileri kullanmayıp doğanız gereği risk almayı tercih ediyorsunuz. Bazen sezgileriniz size akışına bırakmanın en iyisi olduğunu söyler, bu da sizin için zaten en kolayı.