Kerimcan Durmaz bir dönem sıkı fıkı olduğu Danla Bilic'in sözlerine çok kızdı! "HADSİZ"

Youtuber, şarkıcı ve Makeup Artisti Kerimcan Durmaz, bir dönem çok yakın olduğu YouTuber Danla Bilic'in "gay" çıkışına çok sinirlendi ve tepki göstererek, "Hadsiz" ifadelerini kullandı.

Kerimcan Durmaz bir dönem sıkı fıkı olduğu Danla Bilic'in sözlerine çok kızdı! "HADSİZ"

YouTube üzerinden yayınlar yapan ve milyonlarca takipçiye ulaşan Danla Bilic, bir dönem Kerimcan Durmaz ile çok yakındı ve her fırsatta birlikte video çekiyorlardı. Ancak son dönemlerde Durmaz ile Bilic arkadaşlığı bitti.

Geçtiğimiz gün YouTube kanalında video yayınlanan Bilic, Ala Tokel'i kanalında konuk etti. Uzun zamandır platforma video atmayan ünlü fenomen, verdiği aradan sonra gündeme bomba gibi düşen sözlerle manşetlik oldu.

YENİ NESLİ DÜŞÜNÜYORUM, HEPSİ GAY GİBİ GELİYOR

Magazin dünyasının yakından takip ettiği Bilic ile Tokel'in çeşitli soruları yanıtladığı videoda konu kimi beğendiklerine geldi. Bilic de "Ben kimi beğeniyorum ki? Yeni nesli düşünüyorum, hepsi gay gibi geliyor" ifadelerini kullandı.

KERİMCAN DURMAZ ESKİ ARKADAŞINA PATLADI: HADSİZ!

Bilic'in bu sözleri Kerimcan Durmaz'ı çok kızdırdı. Glorymaganizes adlı Instagram sayfasında paylaşılan, Bilic'in sözlerine Durmaz, "Hadsiz" yorumunda bulundu. Bir başka ünlü fenomen Meriç İzgi de "İğrenir gibi söylemesi?" diyerek Bilic'e tepki gösterdi.

Videoyu gören sosyal medya kullanıcıları Danla Bilic'in sözlerine tepki gösterirken, geçmişte daha samimi olduğu yorumları da geldi.

DANLA BİLİC KİMDİR?

Sosyal medyada Danla Bilic olarak bilinen ama gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan ünlü fenomen, 5 Ekim 1994 tarihine Kütahya'da doğdu. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimi aldı. YouTube üzerinden paylaştığı makyaj videolarıyla milyonlarca takipçiye ulaştı.

Bir dönem kendisini trans bir birey olarak tanıtarak yerli ve yabancı futbolcularla iletişime geçti. Bu hareketiyle ününü daha da artırdı. Şimdi kendi makyaj markası olan Bilic, gezi vlogları çekerek YouTube üzerinde varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Kaynak: Biyografi