3 Eylül günlük burç yorumları! Burçlarda yok yok, kıskançlıklar, depresyonlar...

3 Eylül günlük burç yorumları. Bugün kimisi büyük depresyon yaşarken, kimisi için de hayalleri gerçeğe çevirmenin bir fırsatı olacak. Balık burçları artık depresyondan çıkarak hayata döner misiniz? İşte günlük yorumlar...

3 Eylül günlük burç yorumları! Burçlarda yok yok, kıskançlıklar, depresyonlar...

3 Eylül 2021 gününde burçlar yine birbirinden farklı duygular ile boğuşuyor. Akrep burcu yine tutkuyla uğraşırken, balık burçları da depresiflikleriyle özgüvenlerini kaybetmeyi sürdürüyorlar. Koç burcu bugün haddinden fazla kıskanç, o yüzden etrafındakilere geçmiş olsun! İşte günlük burç yorumları...

Koç Burcu

Bugün üzerinizde haddinden fazla kıskançlık duygusu olabilir. Bu duyguya sebep olan şey aşık olduğunuz kişiye ya da sevdiğiniz kişiye olan güvensizliğinizden kaynaklanıyor olabilir. İşinizde, ailenizde kendinizi güvende hissetmiyorsanız nedenini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Acele davranmak yerine sakin kalın ve hayatınızda sizi zorlayan şeylere odaklanarak sorunun üzerine gidin.

Boğa Burcu

Dün sizin için şansın doruk noktasıydı ama bugün kendinizi biraz özgüvensiz hissetmeniz muhtemel. Kendinizi özgüvensiz hissettiğiniz için paralamayın ve iyi hissetmek için ruhunuzu dinleyin. Hobilerinize yönelerek bugünü iyi atlatmak size iyi hissettirecek olabilir.

İkizler Burcu

Sizin için bugünün ana kelimesi ekip çalışması. Arkadaşlarınızla birlikte harika bir gün geçirebilirsiniz. Günü evde geçirmeyin çünkü sizin için belki de dışarıda büyük bir şans yatıyor olabilir. Sağlık açısından biraz rahatsız hissedebilirsiniz bu yüzden daha hafif bir beslenme ve egzersizi unutmayın.

Yengeç Burcu

Duygusallığın diplerinde yaşayan yengeç için bugün sanatlanmanın günü. Seramik, resim gibi el sanatlarına yoğunlaşın. Kısacası bugünü kendinize ayırın ve enerjinizi içinizde tutmayın. Kendi bakış açınızla hep bir savaş halindesiniz. Bu yüzden bu savaşa artık bir son verin ve karşınızdaki kişileri de dinleyerek çözüme ulaşmayı deneyin. Hayatta yalnız olmak zorunda değilsiniz. Ama siz buna kendinizi zorluyorsunuz.

Aslan Burcu

Her ortamda lider olup öne çıkma isteğinizin olduğunu biliyoruz. Ama her zaman liderliği ele alıp sorumlulukları sırtlanamazsınız. Bugün stresinizi atın ve sizi mutlu edecek bireysel aktivitelere yönelin. Kendinize zaman ayırın. Stresi, siniri ve sorumluluğu unutup bu kavramların yerine sizi gülümsetecek eğlenceli bir şey yapın.

Başak Burcu

Artık ruhundaki mutsuzluğu saklamayı bırakman gereken bir gündesiniz. Her şeye kayıtsız kalır gibi görünmeyi bırakın. Tutkunuzun ya da kızgınlığınızın veya sakladığını her ne duyguysa dışarı çıkmasına izin verin. Unutmayın ki sorunları çözmek için öncelikle bunu dışa vurmanız gerekiyor. İçinizi döktükten sonra yaşadığınız rahatlık için bize teşekkür edeceksiniz.

Terazi Burcu

Partnerinizle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunları çözmek için bugün harekete geçin. Çünkü duygularınızın daha yoğun olacağı bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden düzelmek istiyorsanız ilk adımı atın ve bağlılığınızı kanıtlayın. Daha önce yaşadıklarınız sizi çok üzmüş ya da kırmış olabilir. Ama hayatınızdaki kişiye bunu yansıtmanız daha çok kaybetmenize yol açacak. 3 Eylül sizin için aşkı haykırmanın günü olsun!

Akrep Burcu

Burçlar arasında en çok korkulan Akrepler, intikam alma güdüsüyle her şeyi yapabilirler. Tutkuyu da derin, öfkeyi de derin yaşarlar. 3 Eylül gününde çevrenizdeki birinden büyük bir çekim alma ihtimaliniz yüksek. O yüzden mantıklı kararlar vererek bugünü atlatın. Ayrıca dışarı çıktığınızda harcamalarınıza da dikkat edin. Ay sonunu borç içinde geçirebilirsiniz.

Yay Burcu

Hayatınızın bu evresi biraz depresif geçiyor olabilir. Sorunlarınızı çözmek için attığınız adımlar karşılık bulmamış da olabilir. O zaman bugün yöntem değiştirme zamanı. Sorunlarınız hala çözüme kavuşmadıysa belki de çok nazik yaklaşıyorsunuzdur. Oturup bugünü düşünmeye ayırın ya da güvendiğiniz bir arkadaşınıza içinizi dökün. Çünkü bugünü biraz kötü geçirebilirsiniz. Kendinizi hiçbir şeye kaptırmayın. Parasal olarak sadece ihtiyacınız olan şeylere yönelin. Ama bugün bir parça da eğlenceye para harcayarak duygu durumunuzu düzeltebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yaratıcılığınızın bugün zirvesindesiniz. O yüzden hayallerinizi somut bir adıma dönüştürmek için tam zamanı. İsteklerinizi düşüncede bırakmayın,oturup bir plan, bir yol haritası çizin ve harekete geçin. Hafta içinde arkadaşlarınızla yaşadığınız bazı sorunlar bir yandan içinizi sıkıyor olabilir. Bunu bir kenara bırakın ve sorun sizdeyse gerçekten özür dileyin. Değilse de zamana bırakın gitsin.

Kova Burcu

Kendinizi onaylanmamış veya kabul görmemiş hissediyorsunuz. Ama şunu bilmeniz gerekiyor ki en büyük onay kendinizindir. Çevrenizdekiler için çabayı bir yere kadar gösterebilirsiniz. Başarılı olmaya odaklanırken kişiliğinizden ödün vermeyin. Sizi olduğu gibi kabullenmelerini etrafınızdakilere söyleyin. Bugün duygusal olarak biraz savunmasız hissediyor olabilirsiniz ama kendiniz ile ayna karşısına geçerek konuştuğunuzda omuzlarınızın dikleştiğini göreceksiniz. Üzerinizdeki baskıdan kurtulun ve fazla görevleri bırakın gitsin. İnsan olduğunuzu unutmadan üstünüze fazla yük bindirmekten vazgeçin. Mutluluğun anahtarını burada bulacaksınız.

Balık Burcu

Çok duygusal bir yapınız olduğu için bugünü yalnız hissederek geçirebilirsiniz. Ama yalnızlığınızı kendi ellerinizle inşa ettiğinizi unutmayın. Asosyal olmayı seviyorsunuz ama bu yalnızlık getirir. Bugün ayağa kalkın hazırlanın ve sosyalleşmek için dışarı çıkın. Kaybettiğiniz özgüvenin geri gelmesi sizin duygularınızı artık depresif düzeyden çıkarmanızla mümkün olacak. Stres ve sinir yaşamanıza neden olan her şeyden bugün uzak durun. Özellikle de sosyal medyadan!