Buket Aydın'a konuk olan Melih Gökçek yıllar sonra her şeyi itiraf etti

Görevden el çektirilen Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Haber Global ekranlarında yayınlanmaya başlayan Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu ve dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Buket Aydın'a konuk olan Melih Gökçek yıllar sonra her şeyi itiraf etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanlarından Melih Gökçek, Uzun bir aradan sonra Haber Global ekranlarında yayınlanmaya başlayan Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu ve bomba itiraflarda bulundu. 

Aylar sonra ekrana dönen Buket Aydın'ın 'görevden alınması' ile ilgili sorduğu soruya cevap veren Melih Gökçek, şu açıklamaları yaptı:
 
BUKET AYDIN : BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNU ÖZLEDİNİZ Mİ?

MELİH GÖKÇEK:  Ankara benim için tutku. Ankara benim her şeyim. Yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Hayatta satın alınamayacak tek şey tecrübedir. Belediye başkanı ilk 5 yıl içinde belediyeciliği öğrenmeye çalışır.

Ben bunu aşmışım. Belediyecilik ben de bir aşk. Ben seçimleri kaybetmedim. Ben seçimlere girmedim. Bana Cumhurbaşkanı talep etti. Ben de talebe uydum.

BUKET AYDIN : BELEDİYE BAŞKANLIĞINI BIRAKMAK ZORUNDA KALMAK SİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI MI?
 
MELİH GÖKÇEK: Hayal değil, gönlüm kırıldı. Bugüne kadar bu konuyla ilgili hiç konuşmadım. Gün gelir anlatırsam millet bana hak verecek.

Ben bu konuda Tayyip beyi suçlamıyorum. Görevden alındığıma kırıldım, ama bu kırılmak Tayyip beyle ilgili değil. Parti içinde herkes her şeyi biliyor. Seçimlerde ben olsaydım kesinlikle seçimi alırdım."

Melih Gökçek'in açıklamaları kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturmayı başardı..