Bomba Gelişme - Erdoğan ve Berat Albayrak arasındaki buzlar eridi! İlk icraatları ne olacak?

Habertürk yazarı Sevilay Yılman çarpıcı bir yazı yazdı. Yazdığı yazıda bomba iddialarda bulundu:.

Bomba Gelişme - Erdoğan ve Berat Albayrak arasındaki buzlar eridi! İlk icraatları ne olacak?

Berat Albayrak Hazine ve Maliye Bakanlığından istifa ettikten sonra ortalıkta gözükmüyor. Ne zaman geri döneceği ise merakla bekleniyor.

Bugün ise Habertürk yazarı Sevilay Yılman dikkat çeken bir köşe yazısı yazdı.

Erdoğan ve Albayrak arasındaki buzların eridiğini iddia etti..

Sevilay Yılman, yazısında şunları kaydetti:


Görevden ayrıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarının çok bozuk olduğu filan öne sürülüyordu.


Öyleydi.

Ama buzlar tamamen erimiş.

Maalesef izin vermediği için adını açıklayamadığım ancak Berat Albayrak ile sürekli irtibatta olduğuna emin olduğum kişi aynen şunları söylüyor Erdoğan ve Albayrak arasındaki ilişkiye dair; “Evet. Görevi bırakırken kendi başına karar vermiş olmasına Cumhurbaşkanı çok içerledi ama sonuçta et tırnaktan ayrılır mı? Böyle olmasını bekleyen çevreler var ama boşuna bu beklenti.

Çünkü Tayyip Bey’le Berat Albayrak arasında çok özel bir hukuk, derin, kuvvetli bir bağ vardır. Onlar kayınpeder/damattan çok baba oğul gibidirler. Birbirine derin duygular besleyen baba oğul, ömrü billah küs kalır mı?

Bu yöndeki söylentilerin tamamı palavradan ibaret. Kaldı ki Cumhurbaşkanı, İstanbul’da olduğu zamanlar neredeyse hemen her gün görüşüyorlar. Hatta ve hatta başta ekonomi olmak üzere birçok konuda da fikir alış verişinde bulunuyorlar. Bazı çevreler üzülecek belki bunu duyunca ama Sayın Cumhurbaşkanı, Berat Bey’in fikirlerine, öngörülerine sanıldığından daha fazla değer vermiştir ve bu yaklaşımı da asla değişmeyecektir!”