AKP'li Metin Külünk'ten Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır tehdit!

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, "Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" şeklinde yayımladığı mesajla hedef aldı

AKP'li Metin Külünk'ten Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır tehdit!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün yayımladığı videoyla olay olmuştu. Yayınlanan video AKP cephesinde de geniş yankı uyandırdı!

Yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün sosyal medya hesapları üzerinden AKP ve AKP’ye yakın vakıflar üzerinden çok ciddi iddiaları gündeme getirirken, AKP cephesinde tehdide varan çok sert açıklamalar geldi.

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu uyarısı üzerine tehditvari bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun memurları tehdit ettiğini öne süren Külünk, "İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez" dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA TEHDİT GİBİ SÖZLER!

Kılıçdaroğlu'na "Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok" diye seslenen Külünk, CHP liderini üstü kapalı biçimde tehdit etti. Külünk, "Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" ifadelerini kullandı.