Tüm dünyayı şok ettiler! Netflix, La Casa De Papel için 100 kişiyi uçakta rehin aldı

Netflix, bu zamana kadar görülmemiş bir olaya imza atarak, La Casa De Papel ile ilgili en iyi spoilerları veren 100 kişiyi onların haberi olmadan uçakta rehin aldı. 5 saat boyunca uçağın içinde tutulan dizi fanları daha sonra serbest kaldı.

Tüm dünyayı şok ettiler! Netflix, La Casa De Papel için 100 kişiyi uçakta rehin aldı

Dünyanın en ünlü dizilerinden biri olan İspanyol dizisi La Casa De Papel için Netflix tüm dünyayı şoka sokacak bir harekete imza attı. Netflix, La Casa De Papel hakkında en çok spoiler veren sosyal medya kullanıcılarını tespit etti.

NETFLİX DİZİYLE İLGİLİ SPOİLER VEREN 100 KİŞİYİ REHİN ALDI

Daha sonra bu 100 kullanıcıya özel bir gösterim için davet gönderildi. Dizi fanları ve aynı zamanda en çok spoiler veren 100 kişi gösterime gideceklerini düşünerek uçağa bindi. Ama beklenmedik bir şey oldu ve Netflix bu kişileri rehin aldı.

wqwq.png

5 SAAT BOYUNCA UÇAKTA TUTULDULAR

Tam 5 saat boyunca uçakta rehin tutulan dizi severler, diğer izleyicilerin huzuru için içeride tutuldu. Bu özel gösterime katılan fanlar etkinlik boyuna telefonlarının kapalı kalacağını da bilmiyordu. Ve tabi ki öyle oldu. 5 saat boyunca hiçbir şekilde diziyle ilgili gelecek bölümlere dair ipucu veremediler. Netflix de amacına ulaşmış oldu ve 100 kişi için de hayran oldukları dizi tarafından rehin alınmak harika bir anı olarak geriye kaldı.

Kaynak: AdsoftheWorld