Teşkilat Dizisi Transfere Doymuyor Diziye 3 Yeni Oyuncu Daha Katıldı

TRT1 Ekranında yayınlanan TV dizisi Teşkilat 3 yeni oyuncuyu daha transfer etti.

Teşkilat Dizisi Transfere Doymuyor Diziye 3 Yeni Oyuncu Daha Katıldı

TRT1 Ekranında yayınlanan Teşkilat dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor. Çok sayıda ünlü oyuncunun yer aldığı dizi reyting konusunda da açıkçası birinciliği kimseye kaptırmıyor.

*****

Gelen son haberde ise Teşkilat dizisine 3 yeni oyuncunun katıldığı bilgisine yer verildi. Magazin ve dizi dünyasından haberler yayınlayan televizyon gazetesi adlı internet sitesi söz konusu transferlere ilişkin de bazı bilgiler yayınladı.

**

İşte Teşkilat dizisine katılan 3 ünlü oyuncuyla ilgili gelişmenin ayrıntıları.

İkinci sezon öncesinde önemli bir hazırlık yapıldı. Ankara’da çekimler için yeniden bir araya gelen dizi ekibine 3 yeni isim daha katıldı. Teşkilat dizisinde Hakan Boyav, Gürkan Uygun ve Mustafa Açılan yeni karakterlere hayat verecek.

Hakan Boyav, en son Maraşlı isimli dizide izleyicilerle buluştu. Gürkan Uygun ise, Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide rol aldı. Mustafa Açılan’ın dizi hayranları Bir Zamanlar Çukurova’daki Veli karakteri ile tanıdı. Açılan daha sonra Çocuk, Maria ile Mustafa ve Akıncı dizilerinde izleyicilerin karşısına çıktı.

*******

Teşkilat dizisinin 3 yeni transfer ile Eylül ayında yeniden izleyicilerle buluşması bekleniyor. Ankara’da bir araya gelen dizi ekibi, çekimlere başladı.

**********

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Tuncer Salman ve Ezgi Eyüboğlu’nun başrollerde yer alıyor.

Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul, sosyal medya üzerinden ilk set pozunu da yayınladı. Ekip, yeni dönemde yine milyonlarca hayranının karşısına aksiyon dolu sahnelerle geri dönecek.

Kaynak: Televizyon Gazetesi