Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ı yine hedef aldı! 'Seni unuttum zannetme yakışıklı'

Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, deprem bölgesinde acil ihtiyaç olduğu halde başka derneklere çadır sattığını doğrulayan Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ı yine hedef aldı. Sosyal medyadan Kınık'ın fotoğrafını paylaşan Gökbakar, 'seni unuttum zannetme yakışıklı' ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ı yine hedef aldı! 'Seni unuttum zannetme yakışıklı'

Komedyen ve yapımcı Şahan Gökbakar, Kızılay Başkanı Kerem Kınık’la Twitter’da yaşadığı tartışmaların ardından yeni bir paylaşım daha yaptı. Daha önce yaptığı paylaşımlarla Kınık’ı istifaya çağıran Gökbakar, yeni paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı:

“Seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım…”

Kınık ve Gökbakar arasında sosyal medyada süren tartışma, Kızılay’ın depremin üçüncü gününde AHBAP Derneği’ne çadır sattığının ortaya çıkması üzerine başlamıştı.

Gökbakar, Kınık’a istifa çağrısında bulunmuş, “Bugün hava güneşli, istifa etmek için çok güzel bir gün Kerem Bey. Afet anında çadır satan bir Kızılay yarattığınız için, özür dileyip istifa edin. Haydi Kerem Bey. Bir beyaz sayfa isteyin arkadaşlardan ve yazın. ‘Sağlık sorunlarım sebebiyle veya milletvekili olmak için affımı…' ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: gazetekolektif.com