Sadakatsiz izleyicisini çok üzecek haber! Beklendiği gibi olmayacak

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu Sadakatsiz dizisi, Kanal D ekranlarında harikalar yarattı ve yaratmaya devam edecek. Diziyle ilgili bir karar alındı ve izleyici bu karar karşısında çok kızacak.

Sadakatsiz izleyicisini çok üzecek haber! Beklendiği gibi olmayacak

Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, yeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bu akşam 20.00'de Kanal D'de yayınlanması beklenen diziden flaş bir karar geldi.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrol oynadığı, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Cemal Hünal, Burak Sergen gibi oyuncuların da yan rollerde oynadığı ünlü dizi, bu akşam ekranlarda olmayacak. Dizinin yayınlanan fragmanında Çarşamba 20.00 denmişti. Ancak hızlı bir karar değişikliği ile yeni bölüm bir hafta daha ertelendi.

Diğer dizilere göre yeteri kadar geç bir giriş yapan dizi bir hafta daha erteleyerek daha da gecikmiş oldu. 29 Eylül Çarşamba gününe alınan yeni bölüm saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Geçen sezonda Asya ile ilişkisi biten Volkan, Derin ile evlendi. Ancak ne olursa olsun Volkan, Asya'yı unutamadı. Derin ile büyük bir aşk yaşadığını sanan Volkan, her seferinden kendisini Asya'nın evinde buldu. Asya ise Volkan'ı hiçbir şekilde kabullenmedi ve onunla olmak istemiyor. Yeni sezonda Volkan yeni bir hayat kuracak ve Derin ile tüm bağlarını koparacak. En azından bunu deneyecek. Asya da oğlu Ali ile İstanbul'a taşınarak, Tekirdağ defterini kapatacak. Yeni sezon fragmanında Derin'in tekerlekli sandalyede görünmesi herkesi dehşete düşürürken, hikayenin daha ayrıntılı halini 29 Eylül Çarşamba akşamı göreceğiz.