Mucize Doktor dizisiyle ünlenen Sinem Ünsal'dan yeni dizi

Mucize Doktor ve Elbet Bir Gün dizileriyle FOX TV ekranlarında adından sıkça söz ettiren Sinem Ünsal yeni bir televizyon dizisiyle setlere dönüyor.

Mucize Doktor dizisiyle ünlenen Sinem Ünsal'dan yeni dizi

Mucize doktor dizisiyle ünlenen sonrasında ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün dizisinde Feride karakteriyle seyirci karşısında olan Sinem Ünsal yeni bir televizyon dizisiyle setlere dönüyor. Elbet Bir Gün dizisi final yapmak zorunda kalmıştı. Düşük reytingler gerekçe gösteriliyordu.

TV100'den Birsen Altuntaş Sinem Ünsal'ın yeni dizisiyle ilgili şunları yazdı.

Yaz sezonu dizilerinin kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Kardeşlerim dizisinden ayrılan Halit Özgür Sarı, son dönemin en çok teklif alan oyuncularının başında geliyordu.

Başarılı oyuncu vatani görevini yaptıktan sonra OGM Pictures’ın Netflix için çektiği “Özel Ders” isimli sinema filmine başladı. Ekrandan gelen teklifleri de değerlendiren Sarı, No9 Yapım imzalı yazlık diziyle anlaştı.

İsmi henüz netleşmeyen diziyi Şahin Altuğ yazıp yönetiyor. Haziran ayında FOX’ta seyirciyle buluşacak olan dizide Halit Özgür Sarı’ya başrolde “Mucize Doktor”la kariyerindeki yükselişini sürdüren güzel bir yıldız eşlik edecek.

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı “Aydınlıkevler” oyununda da rol alan Sinem Ünsal, No9 Yapım’ın kadın başrol oyuncusu oldu. İki gizli polisin etkileyici hikâyesi ekrana taşıyacak olan dizide Sinem Ünsal “Naz”, Halit Özgür Sarı da “Pamir” karakterlerine hayat verecek.