Marvel’in Bu yıl Çıkaracağı Filmler - Marvel'in çıkaracağı 2021 süper kahraman filmleri

Marvel'in bu yıl çıkaracağı süper kahraman filmlerini Haber Favori olarak sizler için derledik..

Marvel’in Bu yıl Çıkaracağı Filmler - Marvel'in çıkaracağı 2021 süper kahraman filmleri

Marvel’in Bu Sene Çıkaracağı Filmler

Black Widow (Mayıs 2021)

Natasha Romanoff’un geçmişine yolculuğa hazır mısınız? Kevin Feige’nin yapımcılığını üstlendiği film, zaman olarak Captain America: Civil War filminden sonra geçecek ve Black Widow’un geçmişini konu edinecek. Scarlett Johansson’un hayat verdiği Black Widow’un eski yaşantısının sırlarını öğreneceğimiz film, Mayıs 2021’de vizyonda olmayı planlıyor.

Shang-Chi and The Legeng Of The Ten Rings (Temmuz 2021)

Yepyeni bir Marvel karakteri olacak olan Shang-Chi, stüdyonun bu yıl çıkaracağı ikinci film olacak. 2011’den bu yana yapım aşamasında olan filmin başrolünde Simu Liu yer alıyor. Kahramanın geçmişini ve geçmişiyle olan hesaplaşmalarını konu alacak film, geçtiğimiz yıl koronavirüs sebebiyle ertelenmişti. Shang-Chi, Temmuz ayında vizyona girmeyi planlıyor.

Eternals (Kasım 2021)

Avengers’dan sonra süper kahraman ekibi eksiliğini tamamlayacak olan Eternals, Kasım ayında vizyona girmeyi planlıyor. Endgame’in sonrasında geçecek olan film, insan ırkını korumak için çıkıp gelen bir grup ölümsüz uzaylı ırkını anlatacak. Filmin başrollerinde ise, Angeline Jolie, Salma Hayek ve Kumail Najiani gibi isimlerin yer aldığı film, Marvel’ın LGBTİ+ karakterlere de yer vereceği ilk film olma özelliğini taşıyor.

Spider-Man 3 (Aralık 2021)

Şüphesiz bu yılın en çok beklenen filmi olan Spider-Man 3 filmi paralel evrenlere kapı aralayacak ve Spider-Man’ı daha önce canlandırmış oyuncular ile birlikte göreceğiz. Tom Holland ve Zendaya dışında ilk Spider-Man Toby Mcguire, bunun yanında ara Spider-Man diyebileceğimiz Andrew Garfield da filmde yer alıyor. Marvel’in bu yıl çıkaracağı son film olan Spider-Man 3, bir aksilik olmazsa Aralık ayında sevenleriyle buluşacak.