Kuş Uçuşu ve Mezarlık zirveye oturdu! Netflix Türkiye Top 10 listesindeler

Kuş Uçuşu dizisi sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de izlenme rekoru kırdı. Dizi Netflix Türkiye Top 10 listesinde yer almayı başardı

Kuş Uçuşu ve Mezarlık zirveye oturdu!  Netflix Türkiye Top 10 listesindeler

Kuş Uçuşu dizisi fırtınalar koparıyor. Dizi reytinglerin zirvesine oturmayı başardı. Sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de büyük bir rekor kırdı.

Oyuncu Birce Akalay, "Kuş Uçuşu" ve "Mezarlık" dizileriyle Netflix Türkiye Top 10'de yer aldı. Oyuncunun başrolünde yer aldığı "Kuş Uçuşu", Netflix Türkiye'nin günlük Top 10 listesinde ilk sırada yer alırken, rol aldığı "Mezarlık" film serisi ise 2. sırada bulunuyor.

Akalay'ın başrolünde yer aldığı "Kuş Uçuşu", 3 Haziran'da 8 bölümlük sezonuyla izleyiciyle buluştu. "Kuş Uçuşu", 2. haftasında 18 milyon 310 bin saat izlenerek Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 2. sıradan giriş yaptı. Dizi, hala Netflix Türkiye'nin günlük Top 10 listesinde zirvede yer almaya devam ediyor.

Ayrıca, 4 bölümlük film serisi "Mezarlık", 17 Haziran'da Netflix Türkiye'de yayınlandı. "Mezarlık", 18 Haziran'ın Top 10 dizi listesinde 2. olarak açılışını yaptı.

Kaynak: Duvar.com.tr