FOX TV'ye Fulya Öztürk darbesi! Rakip kanalla anlaştı

Beklenmedik bir şekilde Geçtiğimiz yıl FOX TV'ye transfer olan ve 'Fulya ile Umudun Olsun' programını sunan Fulya Öztürk, anlaştığı yeni kanalını resmen duyurdu. Fulya Öztürk artık CNN Türk ekranlarında olacak

FOX TV'ye Fulya Öztürk darbesi! Rakip kanalla anlaştı

Medya dünyasında beklenmedik bir transfer gerçekleşti.

Geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla FOX TV ile yollarını ayırdığını duyuran Fulya Öztürk, bir sürelik sessizliğin ardından yeni adresiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Gündüz kuşağında bir program yapmak istemediğini belirten Fulya Öztürk Instagram hesabından takipçileriyle şu mesajı paylaştı.

"1 yılda çok şey öğrendim… En büyük motivasyonumsa elinden tuttuğum insanlar ulaştırdığımız yardımlar oldu… Ama kariyerim gündüz kuşağıyla ilerlesin istemedim çünkü içimdeki o coşkun habercilik duygusu beni rahat bırakmadı. Zaten programımda da sık sık sahadaydım.

Aylar öncesinden karar vermiştim yeni sezonda gündüz kuşağında olmayacağıma. Kararımı açıkladıktan sonra gelen tüm teklifleri değerlendirdim. Teklifte bulunan tüm kurumlara teşekkür ediyorum . Ben 15 yıldır büyük bir keyifle çalıştığım yuvama dönmeye karar verdim.

'ADRESİM BİLDİĞİNİZ GİBİ CNN TÜRK'

Gündüz kuşağına dair kararımı aldıktan sonra beni hiç yalnız bırakmayan Murat Yancı, Nihat Uludağ başta olmak üzere tüm CNN TÜRK ekibine sonsuz sevgimi iletiyorum. İlgi alaka için tüm meslek büyüklerime, meslektaşlarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Adresim bildiğiniz gibi CNN Türk."