Didem Arslan Yılmaz'a Fatih Portakal Öyle Bir Tepki Gösterdi Ki Olay Olacak

Didem Arslan Yılmaz'ın Kürtçe çıkışına bir tepki de eski FOX sunucusu Fatih Portakal'dan geldi..

Didem Arslan Yılmaz'a Fatih Portakal Öyle Bir Tepki Gösterdi Ki Olay Olacak

Didem Arslan Yılmaz'ın Kürtçe çıkışına tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Sunmuş olduğu programda telefonla bağlanan bir konuk Kürtçe konuşmaya başlayınca Didem Arslan Yılmaz tepki göstermişti.

Bu Olayın ardından Arslan Yılmaz, ''Türkan Hanım'ı bir hattan alın, kızlara da hakaret edemez, öyle de konuşamaz. Biraz da anlarım ben Kürtçe'den. Kesinlikle olmaz. Doğru düzgün Türkçe konuşun, hepimiz anlayacağız. Burası Türkiye Cumhuriyeti. Doğu dili bilmiyoruz ki biz!'' diyerek tepki göstermişti.

Didem Arslan Yılmaz'ın bu çıkışına çok sayıda siyasi ve gazeteci tepki gösterdi. İrfan Değirmenci'nin bile tepki gösterdiği Didem Arslan Yılmaz'a bir tepki de gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Portakal sosyal medyasından yaptığı açıklamada oldukça sert bir ifade kullandı.. 

En Son Haber'de yer alan habere göre: Yaşananlar sonrası Didem Arslan Yılmaz'a tepkiler çığ gibi büyüdü. Gazeteci Fatih Portakal da eleştiri oklarının hedefi olan Didem Arslan Yılmaz için ''Şaşırdım.'' dedi.

Portakal, sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda, ''Ne sert bir tavır! Ne gereksiz bir tepki! Bir şeyi 1000 şekilde söyleyebilirsin. Profesyonel bir ismin sonuncusunu seçmesi tuhaf. Bence bu tip programlar sunanın da ruh halini etkiliyor.'' ifadelerini kullandı.

fatih-4559.jpg