Camdaki Kız dizisinin Hayri'si belli oldu! Çukur dizisinden bomba transfer

Camdaki Kız dizisinin yeni sezonuna gizemli bir giriş ile dahil olan Hayri karakterinin kim olduğu çok merak edildi. İlk bölümde de yüzü gösterilmeyen Hayri'nin kim olacağı da belli oldu. Sezon finali sonrasında Hayri'nin Burak Deniz olacağı konuşuluyordu. Ancak iddialar yanlış çıktı. İşte Hayri'ye hayat verecek oyuncu...

Camdaki Kız dizisinin Hayri'si belli oldu! Çukur dizisinden bomba transfer

OGM Pictures'ın yapımını üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine yeni bir karakter dahil oldu.

Hayri isimli karakter, sezon finali sonunda Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan'ın omzuna kırmızı bir örtü koyarak yeni sezonda geleceğini ima etmişti. İlk sezon Perşembe akşamı yayınlandı ve Hayri yeni sezonda resmen diziye dahil oldu. Ancak ilk bölümde hiçbir şekilde Hayri'nin yüzü gösterilmedi.

CİHANGİR CEYHAN CAMDAKİ KIZ'A GELİYOR

Henüz yüzü gösterilmeyen Hayri'ye hayat verecek olan oyuncu da belli oldu. Camdaki Kız dizisinin Hayri'sine, Cihangir Ceyhan'ın hayat vereceği öne sürüldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ilk bölümde Hayri'nin bir kırmızı örtüyü tutmak için uzandığı sırada görünen ellerinden Cihangir Ceyhan'ı tanıdı. Bu olayla birlikte Ceyhan'ın da dizide olacağı iddiaları sürüyor. Sıfır Bir Adana dizisiyle ünlenen oyuncu, "Cio" isimli karakterle özdeşleştirilmiş ve ardından popüler dizi Çukur'da "Azer"e hayat vermişti.

133278791-142818880780074-9039415063252454306-n.jpg

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?
15 Ekim 1989 yılında Adana'da dünyaya gelen Cihangir Ceyhan, İstanbul'da 3 yıllık bir kamera önü eğitimi aldı. Sonra Adana'ya geri döndü ve 2015 yılında "Yusuf" adlı sinema filminde "Serdar"a hayat verdi. Ardından internette ünlenen"Sıfır Bir Adana" dizisinde rol aldı ve "Cio" karakterine hayat verdi. Hemen ardından Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da "Azer"i canlandırdı. 2020 yapımı Alev Alev dizisinde Ömer'e hayat verdi.