Balkan Ninnisi dizisi ne zaman başlıyor? Üsküp'te hareketli günler

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Balkan Ninnisi dizisi için hazırlıklar Üsküp'te başladı. Dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor

Balkan Ninnisi dizisi ne zaman başlıyor? Üsküp'te hareketli günler

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Balkan Ninnisi ismiyle yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin yayın tarihi büyük merak konusuydu. Üsküp Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek'in yazısıyla Balkan Ninnisi dizisiyle ilgili tüm gelişmeler de belli oldu.

Sadık Şimşek'in Balkan Ninnisi dizisiyle ilgili yazmış olduğu yazı şu şekildeydi

Sadık Şimşek yazdı;

Şu günlerde Üsküp'te oldukça hareketli bir süreç yaşanıyor. TRT1 ekranlarında Balkan Ninnisi ismiyle bir dizi yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosu şimdilik sır gibi saklanıyor.

Üsküp ve çevre köylerde çekilecek olan dizi için hummalı bir çalışma yürütüyor.

CAST AJANSLARI AKIN ETTİ

Üsküp'te çekilecek Balkan ninnisi dizisi için çoğunluğu İzmir odaklı Cast ajansları Üsküp'te çalışma yürütmeye başladılar. Üsküp'teki genç yetenekleri keşfetmek isteyen bu ajanslar Balkan Ninnisi dizisinde görevlendirmek üzere ilanlar açıyorlar.

ANA KADRO BELLİ

Ancak şunu belirtmek gerekiyor ki Balkan ninnisi dizisinin kadrosu zaten çoktan belli. Belki figüran belki de bazı sahneler için ancak yeni isimlere ihtiyaç duyulduğunu bilmek gerekiyor.

Projenin Mayıs ayı içerisinde başlaması beklenirken peş peşe bazı toplantılar yapıldığı konuşuluyor. Ayrıca dizinin çekileceği mekanların ayarlaması da sürüyor.

Balkan Ninnisi dizisinin senaryo ekibinde Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Doğan Ümit Karaca yer alıyor.

SADIK ŞİMŞEK

İletişim: https://www.instagram.com/gidilesinet/

https://www.facebook.com/sadiksimsekresmisayfa