'365 Gün'ün yıldızı Michele Morrone Hatay'a depremzedeleri ziyaret etti, Demet Akalın çılgına döndü

Netflix'te yayınlanan '365 Gün' filmiyle dünyaca ün kazanan İtalyan oyuncu Michele Morrone, Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerden en çok etkilenen bölgelerden biri olan Hatay'ı ziyaret etti. Depremzede çocuklarla oyun oynayarak moral olan yakışıklı oyuncunun sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları gören şarkıcı Demet Akalın çılgına döndü.

'365 Gün'ün yıldızı Michele Morrone Hatay'a depremzedeleri ziyaret etti, Demet Akalın çılgına döndü

Netflix’te yayınlanan “365 Gün” filmiyle geniş hayran kitlesine ulaşan yakışıklı oyuncu Michele Morrone, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Sık sık Türkiye’ye gelen oyuncu, sevgilisiyle İstanbul’da zaman geçirdikten sonra Hatay’a gitti.

unlu-oyuncu-michele-morrone-hataya-gitti-demet-akalin-turk-sanatcilari-topa-tuttu-bizimkiler-de-utanmadan-kacti-34.jpeg

Depremzede Çocuklarla Oyun Oynadı

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden en çok etkilenen illerin başında Hatay geliyor. Onlarca binanın yerle bir olduğu şehirde binlerce vatandaşımız yaşamını yitirdi. Türkiye’de yaşanan deprem felaketine sessiz kalamayan Michele Morrone, şehre gitmeyi ihmal etmedi. Depremzedelerin kaldığı çadırkente giden oyuncu, çocuklarla oynadı.

Demet Akalın’dan Yorum Gecikmedi

Hatay’da geçirdiği zamanda çektirdiği fotoğrafları 15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayarak kalp emojisi koydu. Paylaşımı gören Demet Akalın ise isim vermeden Türk sanatçılara gönderme yaptı. Yakışıklı oyuncunun paylaşımını alıntılayan Akalın, “Bizimkiler de utanmadan kaçtı! Dünya starı Hatay’da” ifadelerini kullandı.

unlu-oyuncu-michele-morrone-hataya-gitti-demet-akalin-turk-sanatcilari-topa-tuttu-bizimkiler-de-utanmadan-kacti-2.jpeg

Kaynak: gazetekolektif.com