WhatsApp'ta artık yanlış yazmayacaksınız! Sevindiren güncelleme

WhatsApp bir süredir gizli gizli gönderilen mesajları düzenleme özelliği üzerinde çalışmaktaydı. Gelen bilgilere göre özellikle yanlışlıkla gönderilen ya da bir anlık sinirle atılan ve sonra pişman olunan mesajlarla ilgili mobil uygulama devi müthiş bir güncelleme yapacak.

WhatsApp'ta artık yanlış yazmayacaksınız! Sevindiren güncelleme

Cumhuriyet.com.tr'de yer alan haberde WhatsApp'ın son güncellemesiyle ilgili bilgilere yer verildi. WhatsApp'ın yeni özellikler üzerinde çalıştığını biliyoruz. Onlarca testte olan özellik, bazen yavaş yavaş bazen de çok hızlı kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcıların uzun bir süredir beklediği 'mesaj düzenleme özelliği' ise kısa zaman içinde gelmeyecek gibi duruyor.


BU YIL BİTMEDEN GELECEK


Söylenenenlere göre WhatsApp'ın mesaj düzenleme özelliği 2023 yılı bitmeden geliyor ancak tam bir tarih halen verilmiş değil.

Geçen yıl Android kullanıcılarının bir kısmının kullanabildiği ve test aşamasında olan özellik, iOS kullanıcıları için de en azından bir süre içinde beta testlerine açılacak. Atılan mesajları silmeye gerek kalmadan düzenlemeyi sağlayacak bu özellik, oldukça faydalı görünüyor.