Ortalık Yangın yeri Sedat Peker beklenen yeni videosunu yayınladı gündem patladı

Organize Suç Örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker beklenen yeni videosunu yayınladı.

Ortalık Yangın yeri Sedat Peker beklenen yeni videosunu yayınladı gündem patladı

Sedat Peker Türkiye gündemini sarsacak yayınlar yapmaya devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre Sedat Peker beklenen yeni bombasını patlattı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan ve Dubai'de olduğu tespit edilen Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı olduğunu söylediği Serdar Ekşi ile yaptığı telefon görüşmesini youtube kanalından paylaştı. 

Sonrasında  ise sosyal medya hesabından Sedat Peker'in paylaşımı şöyle oldu:
 
"Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abinin yeğeninin kocası Lazoil petrol dağıtım şirketinin sahibi serdar ekşi’nin karakolda milletvekilinin dövülme hadisesinin ve Suriye'ye giden askeri malzemelerle ilgili yaptığım telefon görüşmesi.

serdar ekşi ne demiştim... Dik duracağız. Sen benle görüşüp sonrasında aleyhimde yapılan çalışmalara ortaklık ettin. Yaptığın her şeyi biliyorum, görüşeceğiz. Biz hepimiz aileyiz her suçta beraberiz"

Sedat Peker tarafından yayınlanan video şu dakikalarda Türkiye gündemine oturmuş durumda. Yayın ilkelerimiz gereği o videoyu sayfalarımıza taşımıyoruz..