İbrahim Tatlıses'e ilk eşi Adalet Sara'dan zehir zemberek sözler! Artık sessizliğini bozdu

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta D Magazin'e bir röportaj verdi. İdo ile Melek Zübeyde'nin düğünü dışında hiçbir çocuğunun düğününden haberi olmadığını söyleyen Tatlıses'e ilk eşi Adalet Sara'dan çok sert yanıt geldi. Sara, sosyal medyadan uzun bir açıklama yaparak Tatlıses'i yalanladı ve babalık görevini yapmadığını söyledi.

İbrahim Tatlıses'e ilk eşi Adalet Sara'dan zehir zemberek sözler! Artık sessizliğini bozdu

İbrahim Tatlıses, geçen hafta D Magazin'e bir röportaj verdi. Röportajda İdo ve Melek Zübeyde'nin düğünlerinden haberi olduğunu ve diğer çocuklarının düğünlerinden haberdar olmadığını söyledi. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa'da yaşayan ilk eşi Adalet Sara, sosyal medya üzerinden zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Tatlıses'in babalık görevini bir kez bile yerine getirmediğini söyleyen Adalet Sara, tüm çocuklarının evlilikleri için Tatlıses'ten olur alındığını ama kendisini bir kez bile düğüne gelmediğini söyledi. Üstelik kızlarının evine de bir kez gelmediğini belirtirken, bu açıklamalar için çocuklarından özür dileyerek haksızlığı sineye çekmediğini ifade etti.

İşte Adalet Sara'nın sözleri:

GERÇEKLE HİÇBİR ALAKASI YOKTUR

"Yapılan röportajda, İbrahim bey sadece Melek Zübeyde ve (İDO) İbrahim'in evliliğinden haberi olduğunu diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur.

ÜÇ ÇOCUĞUMUN EVLİLİĞİNDEN HABERİ VARDI BABALIK VAZİFESİNİ YAPMADI

İbrahim beyin söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı fakat babalık vazifesini ne yazık ki evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmed Salim, ilk evliliğinden kendisini bizzat ben aradım. İstanbul'da evi düzdük ve Şanlıurfa'da yapılacak düğün hazırlığını yaparak tarihini bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı.

DÜNÜR OLARAK İSTEMEYE BİLE GELMEDİ

Daha sonra Müslim Mert'imin annesi Allah rahmet merhamet cennet mekan eylesin. Lösemi illetinden vefat ettikten bir müddet sonra, Ahmet Rüzgar'ımın annesi Tülay ile evliliğinde İbrahim beyi aradım. Hiçbir maddiyat beklemediğimizi, daha önce yapmış olduğu hatayı tekrarlamaması için düğüne katılmasını rica ettim. Ve düğün zamanında ne yazık ki Antalya'da konserim var diyerek bir yabancı gibi düğüne çelenk gönderdi. Telefonla arayıp tebrik bile etmedi. Dünür olarak gelinleri istemeye bile gelmedi. Oğlum Ahmed Salim'e her iki evliliğinde de hiçbir maddi yardımda bulunmadı.

ANKARA'YA KALDIĞI OTELE GİDİP DAMADIN ABİSİ KIZI İSTEDİ

Büyük kızım Gülşen Sara'yı ablamın oğlu yeğenime görücü usulü ile isteme talebinde bulunulunca, İbrahim beyi aradım. Lütfen hiç olmazsa kız evlat olması dolayısıyla bu kez babalık vazifesini yapmasını söyledim. Ve yine aynı bahaneler. Bize Yüce dinimizin esaslarına, örflerimize, adet ve geleneklerimize bağlı olduğumuzdan ablamlar rica ettiler. İbrahim bey Ankara Çakıl Gazinosu'nda sahne alıyordu. Ankara'ya kaldığı otele gittik. Damadın abisi Mahmut (Allah'ın emri ve peygamberin kavliyle) İbrahim beyden Gülşen Sara kızımızı istedi. (Tamam daha iyi hiç olmazsa akrabadır) diyerek olumlu cevap verdi.

'BEN KIZ BABASIYIM DÜĞÜNE FALAN GELEMEM' DEDİ

Şanlıurfa'ya döndük. Ve ne yazık ki yine hiçbir yardımda bulunmadı. Yine de telefon açıp düğün için kendisinin müsait olacağı bir tarih istedik. (İstediğiniz zaman yapın. Ben kız babasıyım düğüne falan gelemem) dedi. Ne düğüne geldi ne de aradı. Ne acayiptir Melek Zübeyde'nin düğününe katıldı ve düğünde su dağıttığını söyleyen yine kendisi.

HİÇBİR İSTEMEDE BULUNMADI

Küçük kızım Gülden Ferrah için de görücü usulü ile istenme talebinde bulunulduğunda yine aynı şeyleri yaşadık. Her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Ve üçünde de baba olarak oluru alındı. Ne iki gelin kızımızın ne de iki kızımın istenmesinde bulunmadı.

KIZLARIMIN EVİNE BİR KEZ DAHİ GELMEMİŞ, GÖRMEMİŞTİR

Torunlarım (Müslim Mert, Burak Faruk, Ahmet Said, Ahmet Rüzgar, Ahmet Aslan, Berfin, Hatice Vera ve Tülin) doğumlarında ve sünnetlerinde de aynı şeyleri yaşadık. İbrahim bey 1994 yılından şimiye kadar oğlum Ahmet Salim'in evine 3 kez gitmiştir. Şimdiye kadar ise Gülşen Sara ve Gülden Ferrah kızlarımın evine bir kez dahi gelmemiş, görmemiştir.

YAPILAN ADALETSİZLİĞİ KÖR KADI, SAĞIR SULTAN BİLE DUYUYOR

İbrahim beyin haberi vardı. Herhalde malum rahatsızlığından dolayı hatırlayamıyorsa mazurdur. Eğer değilse ki yapılan adaletsizliği zaten kör kadı, sağır sultan bile duyuyor görüyor. Sözün kıssası şudur ki haberi vardı. Eğer haber dediği sevgili beraberliğiyse kızlarım ve torunlarım bundan uzaktır. Ve bu açıklamayı yaptığım için evlatlarım sizlerden özür dilerim. Eğer söylemiş olsaydım sizler yapmadığınızla suçlamanın üzüntüsünü her haksızlığı yaşayıp sinenize çektiğiniz gibi bunu da çeker bana izin vermezdiniz."