Cem Uzan'ı sinirlendiren soru! Sinir küpüne döndü

Cem Uzan, "Dolandırıcı mısınız" sorusuna "Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye'nin en büyük holdingini kuran adamım. 40 bin kişiye iş verdim'' diyerek yanıt verdi

Cem Uzan'ı sinirlendiren soru! Sinir küpüne döndü

Oğuzhan Uğur bu kez Fransa'da siyasi sığınmacı olan Cem Uzan ile yayın yaptı. Cem Uzan söz konusu yayında adeta sinir küpüne döndü. Genç bir konuğun sorusuna Cem Uzan sert sözlerle yanıt verdi

Haberfavori.com haber muhabirlerinin edindiği bilgiye göre; Yayında Cem Uzan şunları söyledi.

Uzan, Pamukova'daki çiftliği ile alakalı bu sorular sorulurken kahkaha attı. Uzan kahkaha attığı sırada aynı kişi ''Hakkınızda bir çok dolandırıcılık iddiası var dolandırıcı mısınız?'' sorusunu yöneltti. Uzan'ın yanıtı bu kez sert oldu.

"ÇOCUKTUN HERHALDE"

Uzan, "Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye'nin en büyük holdingini kuran adamım. 40 bin kişiye iş verdim ben! Türkiye'de yüzlerce binlerce televizyon kanalı varsa onun müsebbibi benim kardeşim. Eğer Türkiye'ye özgürlüğü medya vasıtasıyla getirdiysem RTÜK öncesinde, Star TV öncesinde müzikler TRT denetiminden geçerek çalıyordu. Bilir misin sen o günleri? Bilmezsin. Çocuktun herhalde. Radyoları bilir misin? Bilmezsin. Çocuktun herhalde. Onların hepsini Türkiye'ye ben getirdim. Özel televizyonları, özel radyoları, cep telefonlarını ben ve ailem getirdi kardeşim" dedi.

Uzan şöyle devam etti:

"40 bin kişiye iş verdik. Türkiye'nin en büyük holdingiydik. İki numarayı ve üç numarayı topladığın zaman bizim holdingin yarısı etmiyordu. Onun için bana dolandırıcı dediğin zaman sadece bana hakaret etmiyorsun."