Bilal Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar! Hayatımı anlamlı kılmak istiyorum

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Hayatımı anlamlı kılmak istiyorum'' açıklamasında bulundu

Bilal Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar!  Hayatımı anlamlı kılmak istiyorum

Sosyal medyayı takip etmediğini söyleyen Bilal Erdoğan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bilal Erdoğan'ın açıklamaları çok sayıda haber sitesinde de manşetlere taşındı.

Sabah gazetesinden Harun Sekmen'in haberine göre Bilal Erdoğan, "Bu toprakları bize vatan yapan değerlerin yeniden anlatılması ve benimsenmesi diyebiliriz. Eğitim alanındaki, geleneksel spor alanındaki çalışmalar olsun, Türk müziğiyle ilgili çalışmalar olsun. 'Hayatını neye yönelik tükettin?' diye sorulduğu zaman buna faydalı bir cevap vermek istiyorum." dedi.

Bilal Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

"Siyasetin içinde olmama rağmen, siyasetin seviyesizleştiği zamanlarda aile üzerinden malzeme yapmak isteyen insanlar bunu yapabiliyorlar. Toplumun bütün kesimleri bunlara kulak asmıyor. Göz önünde olan insanlarla ilgili de bu tür karalama kampanyalarının toplumda karşılık bulduğunu görüyoruz. Bunlara kulak verilmemesi gerekir. Zanla hareket etmenin, insanlara iftira atmanın ve bu tür dedikoduların toplumu bozan şeyler olduğunu düşünmüşümdür. Ben de kendi yaşadıklarımdan dersler çıkararak bunların yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

"Zamanımı ve gündemimi kendim belirlemeye ve yönetmeye gayret gösteriyorum"


Sosyal medyayı takip etmiyorum. Kendi sosyal medya hesaplarımı çok uzun zamandır kullanmıyorum. Ancak birisi bana 'şunu gördün mü?' diye gönderdiği zaman fark edebiliyorum. Ama gerçekten mümkün olduğunca zamanımı ve gündemimi kendim belirlemeye ve yönetmeye gayret gösteriyorum. Başkalarına da aynısını tavsiye ediyorum."