Ali Babacan neden Yiğit Bulut'u dikkate almadığını açıkladı

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'un kendisine dair iddialarıyla ilgili "Her şeye cevap yetiştirme gibi bir huyum yok" açıklamasında bulunarak yanıt verdi

Ali Babacan neden Yiğit Bulut'u dikkate almadığını açıkladı

Uzun bir süredir Yiğit Bulut, Ali Babacan'ı hedef alıyor. Ali Babacan ise herhangi bir yanıt vermiyor.

Haberfavori.com haber muhabirlerinin dikkatini bugün bir haber çekti. O habere göre Ali Babacan sonunda bu meseleyle ilgili konuştu. Ancak sözleri yeni bir kavgayı başlatabilir.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz hafta içinde gazetecilerle İstanbul'da yaptığı görüşmede pek çok soruyu yanıtladı.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre bu sorulardan biri de, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'un kendisine yönelik 2014 yılından bu yana gündeme getirdiği, son olarak Twitter'da tekrarladığı "Bank Asya'nın Ziraat Bankası tarafından satın alınmasını sağlamaya çalıştı" iddiasına neden yanıt vermediğiydi.

Babacan'ın karşılığı şöyle oldu:

"Her şeye cevap yetiştirme gibi bir huyum yok. Çok ciddi ve temel konularsa cevaplarız ama sosyal medyada o kadar çok konu var ki... Biz işimizi yapıyoruz. Ülkenin menfaati için ne doğruysa onu yapmanın mücadelesini verdik. Bakanlık dönemimde de öyleydi halen de öyle biz hep ülkenin menfaatlerini gözettik ama herkes öyle değil..."

Yiğit Bulut'un Ali Babacan'a nasıl bir yanıt vereceği şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.